Şan Kursu

15 yaşından itibaren herkese Şan eğitimi vermekteyiz. Eğitimimiz tercihe göre birebir ve grup dersi biçimindedir. Özel dersi tercih ederseniz haftada bir gün bir ders saati şeklinde, grup derslerse yaş ve seviyeye göre oluşturulan iki kişilik sınıflarda haftada bir gün, bir saat olarak uygulanmaktadır.

Şan dersinin yanı sıra derse takviye amaçlı olarak nota ve solfej gruplarımıza ek bir bedel alınmadan haftada 3 saat devam eden öğrencimiz bu sayede gelişimini daha hızlı tamamlar. En az dört aylık bir eğitimin sonunda her öğrenci en az bir parça  seslendirecek düzeye gelebilmektedir.

Eğitmenlerimiz konservatuvar veya Eğitim Fakültesi mezunu olup, pek çok konserde görev almış, ünlü gruplarla çalışmış ve bu görevlerini hâlâ sürdürmektedirler.Tüm Eğitmen atamalarımız Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylıdır.

Derslerimiz: Haftanın her günü 09.00-22.00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz. Bireysel derslerde en az iki gün önceden haber verme kaydıyla dersi eğitmenin uygun olduğu bir tarihe erteleme şansınız da vardır.

Müzik

Görsel Sanatlar

Sahne Sanatları

Hazırlık

Dans

Hemen Başvur

Bize Ulaşın

Adres : İncirli Cad. Kıbrıs Sokak No:6 / -1/ 1 / 2 Nar Sanat Binası, 34145 Bakırköy / İstanbul, Türkiye,
Telefon : (0212) 570 8068,
Email : info@narsanat.com