Bateri Kursu

6 yaşından itibaren herkese Bateri eğitimi vermekteyiz. Eğitimimiz birebir olup haftada bir gün bir ders saati biçiminde yapılmaktadır. Yeni öğrenenler için öncelikle katılımcının ritim duygusunu ortaya çıkarmakla başlayan eğitim temel notalı vuruş teknikleri, ritimler üzerinde bilek açma egzersizleri ile süren eğitim notayla parçaların çalınması her ders enstrümanın imkânlarını öğrenme ve daha profesyonel parçaların çalışılması olarak devam etmektedir. Haftada 3 saat solfej dersleri vermekteyiz. (Solfej dersleri tüm müzik öğrencilerimiz için ücretsizdir) En az dört aylık bir eğitimin sonunda öğrenci bir etkinliğimizde bir parça çalacak düzeye gelebilmektedir. Bateri eğitimi katılımcını kendi ritmini fark etmesini ve ortaya çıkarmasını sağlayacaktır.

Eğitmenlerimiz yeterli eğitim düzeyine sahip olup Milli Eğitim Bakanlığının yeterlilik belgesine sahiptirler. Atamaları Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılmaktadır. Eğitmenlerimiz aynı zamanda pek çok konserde görev almış, ünlü gruplarla çalışmış ve bu görevlerini hâlâ sürdürmektedirler.

Derslerimiz: Haftanın her günü 09.00-22.00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz. Bireysel derslerde en az iki gün önceden haber verme kaydıyla dersi eğitmenin uygun olduğu bir tarihe erteleme şansınız da vardır.

 

Müzik

Görsel Sanatlar

Sahne Sanatları

Hazırlık

Dans

Hemen Başvur

Bize Ulaşın

Adres : İncirli Cad. Kıbrıs Sokak No:6 / -1/ 1 / 2 Nar Sanat Binası, 34145 Bakırköy / İstanbul, Türkiye,
Telefon : (0212) 570 8068,
Email : info@narsanat.com